Autori Tõnn Paiste postitused

Kokkuvõte XVII geoloogia sügiskoolist

XVII Geoloogia Sügiskool „VAATAME EDASI!“ toimus 17. septembril Tartus Emajõe Lodjakojas.
17. geoloogia sügiskooli kogumiku leiate siit.

Järgneval päeval, 18. septembril toimus GEO200(+1) tähistamine egiidi all „VAATAME TAGASI!“.
Link GEO200(+1) kodulehele on leitav siin.

Kohtumiseni järgmises sügiskoolis!
Sügiskooli toimkond

XVII Geoloogia Sügiskool

Hääd geoloogia sügiskooli huvilised!

Taas pead tõstva pärgviiruse kiuste on meil viimaks ometi rõõm teada anda, et XVII Geoloogia Sügiskool „VAATAME EDASI!“ saab aset leidma 17. septembril 2021. Asukohaks on heade mõtete linn Tartu ja kõigile väga armas, aga täielikult uuenenud Lodjakoda meie kauni Emajõe kaldal.

Sügiskool algab seekord juba ennelõunal ja kestab terve reedese päeva, hõlmates hulga põnevaid ettekandeid ja ekskursiooni „Tartu linna geoloogilised saladused“. Seekord näeme esinemas ja oma põnevatest tegemistest rääkimas tudengeid ja doktorante Tartu Ülikoolist ja Tallinna Tehnikaülikoolist. Üritus lõppeb õhtuse programmiga Lodjakoja saunas. Sügiskooli programm on leitav siin!

Korraldajate poolt organiseeritakse Tartu linnas majutus üheks ööks  reedel vastu laupäeva (17.-18. september). Oleme tellinud mugava bussitranspordi ürituse järgselt Lodjakoja juurest otse neisse majutuskohtadesse.

NB! Järgneval päeval, 18. septembril, toimub GEO200(+1) tähistamine egiidi all „VAATAME TAGASI!“. Täpsem GEO200(+1) ajakava ja registreerumine on leitav kodulehel https://sisu.ut.ee/geo200

Kohtumiseni septembris
Sügiskooli toimkond

Kokkuvõte XVI Geoloogia sügiskoolist

Seekord toimusid XLVI Teoreetilise Bioloogia kevadkool ning XVI Geoloogia sügiskool sõbralikult koos virtuaalselt, 25.-26. septembril. Ühisürituse teemaks oli “TIHEDALT KOOSELAMISE TEOORIA”.

Virtuaalse ühiskooli lõpetuseks toimus 26. septembril TÜ geoloogia osakonna ja Viisu külaseltsi koostöös, Viisu mõisapargis, mälestuskivi avamine Moritz von Engelhardtile – eesti esimesele mineraloogiaprofessorile.

Ühiskooli kogumik on leitav siit
Ettekannete salvestused: 1.päev, 2.päev

Meenutused Rõstla karjäärist ja Viisu külast siit

Loodame kohtuda järgmises sügiskoolis!
Sügiskooli toimkond