Rubriigiarhiiv: 2021

XVII Geoloogia Sügiskool

Hääd geoloogia sügiskooli huvilised!

Taas pead tõstva pärgviiruse kiuste on meil viimaks ometi rõõm teada anda, et XVII Geoloogia Sügiskool „VAATAME EDASI!“ saab aset leidma 17. septembril 2021. Asukohaks on heade mõtete linn Tartu ja kõigile väga armas, aga täielikult uuenenud Lodjakoda meie kauni Emajõe kaldal.

Sügiskool algab seekord juba ennelõunal ja kestab terve reedese päeva, hõlmates hulga põnevaid ettekandeid ja ekskursiooni „Tartu linna geoloogilised saladused“. Üritus lõppeb õhtuse programmiga Lodjakoja saunas.

Registreerimine sügiskooli avatakse augustis. Sellekohane info koos majutusvõimaluste täpsustusega saabub järgmise ringkirjaga ning ilmub ka siinsamas ürituse kodulehel: http://sygiskool.ee/

Ootame sügiskooli esinema ja teese kirjutama ennekõike tudengeid kõigist Eesti ülikoolidest –  nii baka-, magistri- kui ka doktoriõppest! Just neid, kes  geoloogiat homme, ülehomme ning järgnevatel kümnenditel edasi viima hakkavad. Esinemissoovi asjus võta juba kohe ühendust: kairi.poldsaar@ut.ee (tel 58330832). 

NB! Järgneval päeval, 18. septembril, toimub GEO200(+1) tähistamine egiidi all „VAATAME TAGASI!“. Täpsem GEO200(+1) ajakava on peatselt leitav kodulehel https://sisu.ut.ee/geo200

Kohtumiseni septembris
Sügiskooli toimkond